Tumcash

Tumcash yöntemi, Avrupa’da ortaya çıkan, kısa sürede ise neredeyse tüm dünya tarafından kullanılan önemli bir ödeme şeklidir. Öncelikle TL üzerinden yatırım yapma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bu da büyük avantaj sağlıyor.

Kullanıcılar ön ödemeli kartlar aracılığı ile güvenilir bir şekilde işlem yapabilme şansına sahip olmak istiyor. Öncelikle Tumcash kur farkından etkilenmiyor olması sistemin en önemli özelliklerinden biri olarak sunuluyor. İnsanlar bu nedenle bu kartı tercih ediyor.

Tumcash

En yeni ön ödemeli kart sistemlerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. TL üzerinden işlem yapılabiliyor olması, kur farklılıklarından ötürü oluşacak kayıpların önüne geçilmesinde büyük bir rol oynuyor.

Öncelikle satın alım işlemlerini gerçekleştirmeniz çok önemlidir. Herhangi bir komisyon ödemesi bulunmuyor. Tumcash sistemi söz konusu olduğunda 5 dakika içinde karta sahip olabileceğinizi görebiliyorsunuz. Her sitede de geçerlilik gösteriyor.

Kullanıcılar pratik ve güvenli bir alışveriş yapabilmek adına Tum Cash sisteminden yararlanmak istiyor. Bunun için de anında satın alma işlemlerini yapmak durumundasınız.

  • Tumcash Nasıl Kullanılır?

İlk olarak Tumcash sistemini kullanabilmeniz için mutlaka satın alma işlemlerini yapmanız lazım. Bunun için de satın al bölümüne gelmelisiniz. Satın al bölümüne geldiğiniz zaman genel olarak canlı destek birimi ile iletişimde olmalısınız.

Öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor. Üyelik aşamasında herhangi bir güvenlik açığı söz konusu olmayacaktır. Var olan kişisel bilgileriniz bir ömür sitede saklanacaktır. Kimseye kişisel bilgileriniz aktarılmayacaktır.

Bunun yanında satın alım işlemlerinden sonra kart numarası ve üzerindeki diğer CVV kodu ve son kullanma tarihi ile işlem yapmanız gerekiyor. Bu kartlar ön ödemeli olduğundan ötürü bütçe aşımı da söz konusu olmayacaktır.

  • Tumcash Limitleri Nelerdir?

TL üzerinden işlem yapabiliyor olmanız en önemli durumlardan biridir. Öncelikle limitlere hakim olunması gerektiğini unutmamak gerekiyor. En az 20 TL değerinde bir Tumcash alabiliyorsunuz.

Maksimum alınacak kart tutarı ise 5 bin TL olarak karşınıza çıkıyor. Peki, 10 bin TL değerinde bir şey almak istediğimde ne yapacağım? Yapılması gereken işlem oldukça basittir. Hemen iki adet 5 bin TL değerindeki kartı birleştirmeniz gerekiyor.

Birleştirme işlemi yapılabiliyor ancak, bölme işlemi yapılamıyor. Yani bakiyeniz ne kadar ise o anda o kadar harcama yapılmalıdır. Aksi halde bakiyeniz yanabilir. Tumcash yöntemi sadece bu eksi özelliği sunmaktadır.

  • Tumcash Artıları

Tumcash yöntemi aracılığı ile bir anda ödeme yapma hakkınız var. Hem oyun hem de alışveriş sitelerinde hızlıca işlem yapma şansına sahip oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken yöntemin sunduğu tüm kurallara bağlı olarak hareket etmektir.

  1. Sisteme üye olduğunuz zaman üyelik bilgileriniz 3D SSL sistemi ile korunacaktır.
  2. 20 TL ile 5 bin TL arasında kur farkından etkilenmeyen limitler karşınıza çıkıyor.
  3. Hiçbir şekilde beklemiyor, komisyon ödemiyor, rahat ödeme yapıyorsunuz.

Yorum yapın