Epaycode

Epaycode alışveriş söz konusu olduğunda en sık kullanılan, en güvenilir yöntemlerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle hem yatırım hem de çekim konusunda sizlere hizmet verdiğini görebiliyor, kolayca işlem yapabiliyorsunuz.

Sanal kart yöntemlerinden biri olarak karşınıza çıkan yöntem, sanal alanlarda güvenli bir şekilde yatırım yapmanıza yardımcı oluyor. Öncelikle Epaycode yönteminin güvenlik açısından da herhangi bir sorun teşkil edilmediğini net şekilde görebiliyorsunuz.

Epaycode

Hem Türkiye’de hem de Avrupa çevresinde sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. PIN kodu destekli olduğu için güvenilir bir şekilde yatırım yapma şansına sahip oluyorsunuz. Ön ödemeli kart seçeneklerinden biri olarak karşınıza çıkıyor.

Alışveriş yapmadan önce bir hesap oluşturulmalı, bu kart satın alınmalıdır. Satın alınan kart sayesinde bütçenizi net şekilde biliyor, bütçenize göre hareket edebiliyorsunuz.

Sanal alışverişlerde en çok korkulan durum limitlerin aşılmasıdır. Bu kart sayesinde önden ödeme yapıyorsunuz. Epaycode üzerinden harcama yaparken bütçenizi isteseniz de aşamıyorsunuz.

Epaycode

Kullanım sağlanabilmesi için öncelikle bir E Paycode kartı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için de bir form doldurmanız lazım. Pek çok farklı bayi seçeneği var. Bunlardan birini seçerek rahatlıkla işlem yapma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Ödeme yapabilmek adına kişisel bilgilerinizi bir kereliğine vermek durumunda olduğunuzu unutmamalısınız. Bunun için öncelikle güvenlik sisteminin üst sınırda olduğunu bilmelisiniz. Yani kişisel bilgileriniz hiçbir yerle paylaşılmayacaktır.

Ödeme yaparken bir yandan limit bilgilerine bir yandan da sürelere dikkat etmelisiniz. Kimse yatırım yaparken çok yüksek komisyonlar ödemek, çok beklemek istemez.

  • Epaycode Limitleri Nasıldır?

Kullanıcılar Epaycode üzerinden Euro cinsinde işlem yapabiliyor. 10 Euro ile 10 bin Euro arasında belirli limitler vardır. Ancak, burada birleştirme söz konusu olsa da parçalama yapılması mümkün olmuyor. Kartlar tek kullanımlıktır.

Tek kullanımlık olduğu için herhangi bir ödemede kalan bakiye yanacaktır. Bu sistemin bu şekilde olması güvenlik için bir durumdur. Kart bir başkası tarafından çalınsa bile sizler hiçbir şekilde zarar uğramıyorsunuz.

İnsanlar için Epay Code en popüler ödeme seçeneklerinden biridir. Öncelikle bütçenizi hiçbir şekilde aşmıyor olmanız en önemli özelliklerindendir. Çünkü söz konusu sanal platform olduğunda bütçe her zaman aşılıyor.

  • Epaycode Artıları Nedir?

Kullanıcılar istedikleri zaman istedikleri alanda ödeme yapma şansına sahip oluyor. Tek yapılması gereken bir hesap oluşturmak ve kart ile ödeme yapmak olacaktır. İnsanlar için komisyonların düşük tutuluyor olması da bir o kadar önemli bir konudur.

Ödeme yaparken kendinizi rahat hissetmeniz için Epaycode yönteminde pek çok avantaj sizleri bekliyor. Aşağıdaki avantajlar ile ödeme yapmak daha keyifli bir hal alıyor:

  1. Ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi gizli tutabilme şansına sahip olabiliyorsunuz.
  2. İnsanlar ödeme yaparken limitlerde hiçbir şekilde zorlanmıyor ve bütçe aşmıyor.
  3. Komisyon ödemesinin tutarı çok düşüktür ve yeniden kart almak da çok kolaydır.

Yorum yapın