Ecopayz

Günümüzün en sık kullanılan yöntemlerinden çoğu ön ödemeli kart olarak kabul ediliyor. Yani kendinizi garanti altına almak, harcamalarınızı doğru yönetebilmek adına her zaman ön ödemeli kartları kullanmak çok önemli bir konudur. İnsanlar Ecopayz sayesinde hem hızlı hem de uygun limitli işlem yapabiliyor.

Ecopayz

Özellikle de İngiltere merkezli olması ve Financial Conduct Autgority sistemi ile lisanslı olması güven veren en önemli durumdur. Mastercard üyesi de olmaktadır.

İnsanlar için Ecopayz lisanslı bir hizmet veriyor ve bu lisans da Yetkili Elektronik Para Kurumu tarafından sağlanıyor. Böylece hem güvenilir bir hizmet alınıyor hem de yatırımlar kolaylıkla halledilebiliyor.

İnsanlar Eco Payz sistemine baktıklarında Prepaid İnternational Forum üyesi olduğunu görebiliyor. Sadece kişisel değil, kurumsal para aktarımları için de ideal bir seçenek oluşturuyor.

  • Ecopayz Nasıl Kullanılır?

Kullanıcılar istedikleri her an para yatırma şansına sahip oluyor. Üstelik para yatırmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmak, doğrulamada bulunmak durumunda kalmıyorsunuz. Ancak, çekim işlemlerinde mutlaka doğrulama yapılması gerekiyor.

Ecopayz söz konusu olduğunda 45 farklı para birimi üzerinden hizmet alınabiliyor. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşanmıyor ve her para birimi için kullanım mümkün oluyor.

Hem çekim işlemleri için hem de yatırım için bu yöntemi kullanmanız söz konusudur. Tek yapmanız gereken bir kart sahibi olmaktır. Sonrasında sınırsız kullanım sağlanabilir.

  • Ecopayz Limit Bilgileri

İnsanlar pek çok zaman Ecocard yöntemi ile yatırım sağlar. Ancak, bu aşamada kartın satın alınmış olması çok önemlidir. İstediğiniz bayi üzerinden satın alım yapılabiliyor.

Üyelikler birbirinden farklıdır. Dolayısıyla her bir üyelik için farklı avantajlar elde etmiş olursunuz. İnsanlar kartın sağlamış olduğu avantajlar üzerinden yüksek gelir elde etme şansına sahip oluyor.

Komisyonlar da oldukça azdır ve bazı üyeliklerde karşınıza komisyon çıkmayacaktır. Söz konusu kart ücretleri olduğu zaman herhangi bir ödeme yapılması gerekmiyor.

ATM üzerinden para çekimi söz konusudur. Bu aşamada %2 oranında bir hizmet bedeli ödeniyor. Bunun yanında işlem için %2 oranında, nakit hizmette %4 oranında işlem yapılıyor.

Minimum ATM çekimi 250 Euro, maksimum 750 Euro oluyor. Online hizmetlerde ise günlük üst sınır 2000 Euro olacaktır.

  • Ecopayz Artıları

Kişiler için Ecopayz yönteminin sunduğu pek çok ayrıcalık söz konusudur. Bu sayede her bir kullanıcı büyük artılar elde edebiliyor. Tabi ki burada insanlar internet üzerinden güvenilir hizmet almak söz konusudur.

Güvenilir bir şekilde kişisel bilgilerinizi sunmanız gerekmeden işlem yapabiliyorsunuz. Tek bir tık ile aradığınız her şeyi bulma şansına da sahip oluyorsunuz.

  1. İnsanlar limitlerin uygun olmasından ötürü yüksek gelir elde edebiliyor.
  2. Kişisel herhangi bir bilgi dış ortam ile hiçbir şekilde paylaşılmıyor.
  3. Ön ödemeli kartlar sayesinde herhangi bir hesaba bağlanmak durumunda da kalmıyorsunuz.

 

Yorum yapın